Jsem ve čtvrtém kole SonB. Hlasujte pls pro Naruto Uzumaki tady. Dík
Ahoj jsem ve finále NB. Potřebuju hlas tady. Hlasujte pro Campas97.
Na mém blogu je pokus o rekord. Prosím napište mi každý alespon´ pět komentářů. Přesný odkaz je tady. Dík každému kdo napíše.
Chceš mít návštěvnost až 88 747 on-line klikni zde.

Říjen 2008

Pomoc!

27. října 2008 v 18:45 | campas97 |  Pomoc!
Potřebuju pomoc. Nevím jestli to bylo v nějaké epizodě Naruto nebo Naruto Shippuuden, ale potřebuju vědět jestli Asuma a Kurenai spolu chodí. Pls napište mi to do komentářů.

Epizoda 9: Síla Rineganu

25. října 2008 v 14:46 | campas97 |  Mé povídky o Naruto Shippuuden
,,Ty nebudeš v poho!" zakřičel Pein (vůdce Akatsuki). ,,A dopr. Papírová bomba." řekl si vduchu Kakashi. ,,Tak to vypadá že jste mi spadly do pasti." řekl Pein. Kakashi se jen tak tak vyhnul papírové bombě. Málem jí spustil. Kakashi si sundal pásku se znakem listové z oka a řekl. ,,Sharingan." (Sharinga je jutsu v oku, které kopíruje nepřítelovi techniky.) ,,Notak Kakashi. Sharingan se proti Rineganu nemůže rovnat. řekl Asuma. (Rinegan je technika v očích, která krade těla. Všechna ukradená těla mají Rinegan.) ,,Já vím, ale jak jinak mám asi bojovat!" řekl Kakashi. ,,Ty jsi hlupák Asumo. Já jsem na svůj Rinegan málem zapoměl. Vždyt´ jsem ho zaplý ani neměl." řekl Pein ,,To je mi jedno ty svině." řekl rozzlobeně Asuma. Asuma si vytáhl ze zvláštní kapsi dva boxery jednou rukou. Jen stěží je vytáhl. Jeden boxer si dal na ruku a druhý zůstal na zemi pod kamením. Malinko zvedl ruku a už byl jeden kámen na dva kusy. Nasadil si rychle na druhou ruku druhý boxer a zničil další kameny, až si prosekal cestu ven. Na boxerech byla chakra. ,,Tak co Peine. Moje boxery mají okolo sebe chakru. Nemusím tě škrábnout, stačí se jen přiblížit. řekl Asuma. ,,Ach už se bojím. Rinegan!" řekl Pein a aktivoval svůj Rinegan. Pein byl otočený očima na Kakashiho, už zvedal hlavu, když najednou musel vyskočit hodně vysoko, aby se vyhnul nárazu Asumovích boxerů. ,,To jsi neměl dělat!" zakřičel Pein. Pein hodil osm shurikenů. Pět na Asumu a tři na Kakashiho. Kakashi se vyhnul díky svému Sharinganu, ale Asumu jeden zasáhl. Pein skočil k Asumovi a podíval se mu do očí. ,,ÁÁÁ!" zakřičel Asuma. ,,A dopr. Asumo!" zakřičel Kakashi. Kakashi se kousl do prstu a otřel si krev o zápěstí a zakřičel. ,,Svolávací jutsu." Kakashi svolal 6 ninja psů. (Ninja psi jsou psi, kteří mají velmi dobrý čich a používají se hodně při misích.) ,,Běžte do listové a najděte Tsunade a řekněte jí že potřebujem posilu." řekl Kakashi ninja psům. Pein a Asuma stojí proti sobě a Pein vysáva Asumovi tělo. ,,Nemůžu nic udělat. Pein ho může hned zabít, ale asi chce jeho tělo. Trvá to asi 15 minut, takže mám čas než přiběhnou ostatní Jouninové.

Shikamaru obrázky. 2

12. října 2008 v 18:25 | campas97 |  *Shikamaru Nara*

Co si myslíte o slovu ,,omg"?

11. října 2008 v 10:46 | campas97 |  Ankety

Co si myslíte o slovu ,,omg"?

Jestli si myslíte o tomto slovu něco jiného tak to napište do komentářů.

Epizoda 8: Srážka z Peinem

7. října 2008 v 17:51 | campas97 |  Mé povídky o Naruto Shippuuden
Gaara znovu usnul. O hodinu později se probudil a byl na stejném místě. Pomalu otevřel oči a najednou dostal pěstí. ,,Kde jsou ty parchanti!" zakřičel Deidara.

V lese

,,Poslouchejte mě. Sakura a Naruto mají Itachiho. Já a Tenten máme tu rybu. (Tou rybou myslím Kisameho.) Shikamaru a Lee si vezmou támhle toho. (A ukázal na Konan, která měla plášt´ takže nevěděl že je to žena.) A Neji má tu kytku. (Tím myslím Zetsua.) Tak jdem a užijte si sílu mládí!" řekl Gai.
Tak vy dva proti mě jo. Tak to jste v bryndě. Itachi zavřel a otevřel oči. ,,Mangekyou Sharingan." řekl Itachi. (Sharinga je jutsu v oku, které kopíruje nepřítelovi techniky. Mangekyou Sharinga je genjutsu.) Sakura se dívala do jeho očí. ,,Sakuro néé!" zakřičel Naruto.

U Kakashiho v lese

,,Tak kde si ty parchante." řekl si vduchu Asuma. ,,Notak Asumo. To je v poho." řekl Kakashi Asumovi. ,,Ty tomu ale nerozumíš Kakashi." řekl Kakashimu. ,,Asumo bacha!" zakřičel Kakashi na Asumu. ,,Cože?" řekl si vduchu. Na Asumu napadalo kamení. ,,Notak. Nemusíte až za mnou. Já jsem tak hodný a čekal jsem tady na vás." řekl kdosi. ,,Ty svině." řekl potichu Asuma, protože byl zavalený kamením. ,,Asumo! Jsi v poho?" zeptal se Kakashi. ,,Ty nebudeš v poho!" zakřičel Pein.

Temari obrázky. 3

4. října 2008 v 15:11 | Jenny |  *Temari*

Koho máte nejradši z Naruta?

4. října 2008 v 14:56 | campas97 |  Ankety
Jestli máte rádi někoho jiného tak pište do komentářů.

Epizoda 7: Střet s akatsuki

3. října 2008 v 19:32 | campas97 |  Mé povídky o Naruto Shippuuden
,,Co? Proč? Jsem vůbec? Co se to..." Gaara se probudil už v sídle akatsuki. ,,Hle Sasori. Náš Jinchuuriki se probudil." řekl Deidara. ,,Nikdo tu ještě není." řekl Deidara. ,,Asi sem přijdou jen hologramy." řekl Sasori.U týmu Gai.Tým Gai už jsou v lese. ,,No tak užijte si sílu mládí." řekl na všechny Gai. ,,Juchůů!" vykřikl Lee. ,,Vydrž Gaaro už jdu." řekl si vduchu Naruto. Před týmem se objevila nějaká postava ,,Ahoj mládeži." řekl jakýsi hlas. ,,Kdo jsi?" řekl Gai. ,,Copak si nevzpomínáš? řekl Kisame Hoshikagi. ,,Ne" řekl Gai. ,,A ty chceš co?" řekl Shikamaru. Přímo přek Sakurou se objevil Itachi. ,,A dopr. Už jsou tady." řekl si vduchu Naruto. ,,No my jsme přece akatsuki ty parchante. To jsi ty co si mě nakopl!" řekl Kisame. ,,Mistře vy ho znáte? zeptala se Tenten. ,,Ne netuším kdo to je." odpověděl Gai. ,,Byakugan!" vykřikl Neji. ,,Aha jak jsem si myslel jsou tu i další." řekl Neji. ,,Tak vylezte parchanti!" zakřičel Naruto. ,,Tak jo. Jak chceš." kdosi odpověděl.Mezi tím v ListovéKakashi vyrazil na svojí misi. ,,Asumo. Prosím tě potřebuju píchnout s misí." řek Kakashi Asumovi. ,,A z jakou?" zeptal se Asuma. ,,Je tady prý vůdce akatsuki." řekl Kakashi. ,,Pein? Myslíš toho parchanta? řekl naštvaně Asuma. ,,Ano Asumo." řekl Kakashi. ,,Jo já rozhodně jdu. Chci mu nakopat prdel."řekl rozrušeně Asuma. ,,Dobře jdem." řekl Kakashi. Kakashi a Asuma se vypařili a vyrazili na misi.

Cool obrázek Konan

2. října 2008 v 21:26 | naruto-neji-anime.cz |  *Akatsuki*

Iruka obrázky. 1

2. října 2008 v 21:21 | campas97 |  *Iruka Umino*

Umino Iruka

2. října 2008 v 21:18 | campas97 |  *Iruka Umino*
Iruka

Umino Iruka je učitel na ninjovské akademii, kde studoval [[Uzumaki Naruto]]. Mezi Narutem a Irukou je zvláštní vztah. Iruka vidí v Narutovi sám sebe, protože také vyrůstal jako sirotek. Jeho rodiče byli zabiti Devítiocasým démonem (Kyuubi), když mu bylo 12 let (jako Narutovi na začátku seriálu).
Naruto si Iruku oblíbil, protože právě Iruka byl první, kdo ho uznal jako drahocenou osobu, a Naruto ho vidí jako svého otce. I když Irukovi rodiče byli zabiti démon zapečetěným v Narutovi, Iruka ho z toho neviní a ví, že Naruto není ten démon, ale úplně jiná osoba. Protože se Iruka obává, že požadavky kladené na Naruta jsou příliš velké, tak podceňuje Narutovy schopnosti během zkoušek, které provázejí cestu vedoucí k hlavnímu Narutovu cíli - stát se úžasným ninjou, nejlepším v jeho vesnici, Hokagem. Iruka byl také učitelem [[Konohamaru]].
Iruka má jizvu přes nos vedoucí z jedné tváře na druhou, spekuluje se o tom, že tu jizvu mu způsobil Devítiocasý démon během útoku na Skrytou Listovou Vesnici.
Iruka se narodil 26. května. Na začátku seriálu mu bylo 25 let. Je 178 cm vysoký, má hnědé vlasy a černé oči, váží 66,2 kg. Je Chuuninem ve Skryté Listové Vesnici (Konohagakure).

Překlad jména:
Umino Iruka rozepsané jako "umi no iruka" znamená mořský delfín. Jeho oblíbené jídlo je Ramen z baru Ichiraku Ramen. Mezi jeho koníčky patří chození do horkých pramenů.Jiraya obrázky. 1

2. října 2008 v 21:09 | campas97 |  *Sannin*

Epizoda 6: ,,A ted´ to skončíme"

2. října 2008 v 20:57 | campas97 |  Mé povídky o Naruto Shippuuden
,,A ted´ to skončíme!" řekl Gaara. ,,No tak pojd´ ukážu ti co umím." Deidarova pusa v ruce vyplivla jíl a Deidara vytvaroval něco jako slon. ,,Pes, Tigr, Krysa, Kůn´! Justsu zvětšení!" Jejich boj vylákal ven mnoho vesničanů. Jounini z písečné začali pomáhat Gaarovi. ,,Nepomůžeme Kazekagemu, ale Gaarovi!" řekl Baki (mistr Gaari). ,,Gaaro ty jsi se opravdu změnil když jsi se mu sám postavil." řekl si Baki v duchu. Deidara spustil slona z jílu na vesnici. ,,Á" řekl Gaara. ,,Ne to tedy ne." řekl si Gaara vduchu. Všechen Gaarův písek chytil slona zrovna v tu chvíli když Deidara říkal. ,,Výbuch! A ted´ to máš." ,,Myslím že to máš ty." řekl potichu Gaara, ale tak aby ho Deidara slyšel. ,,Ne ne, ale ted´ tě nic nehlídá." řekl Deidara. A pustil malé pavouky přímo na Gaaru. ,,A do háje" řekl si v duchu Gaara. Gaarův písek rychle Gaaru ubránil. ,,A dopr už nemám skoro žádnou chakru." řekl si v duchu Deidara. ,,A né moje charka je v pytli." řekl Gaara. Pavoučci vybouchli. Gaara se úplně zacukal. Jeho písek padal na vesnici. Gaara chytil posledním kouskem chakry svůj písek a pomalu z posledních sil ho hodil za vesnici. Gaara padal dolů z oblohy. Deidara ho naštěstí chytil, ale má to i nevíhodu akatsuki mají Gaaru. Deidara rychle odletěl. ,,Za ním!" řekl Kankurou (Kankurou je bratr Gaari a výnikající Jounin). Deidara doletěl k Sasorimu. ,,Rychle. Musíme vypadnout!" řekl Deidara. ,,Ale klidně můžem pomalu. Myslím že když jsem nastražil pasti tak si nebudou v takovém spěchu za Kazekagem prohlížet terén. A navíc pastí jsou i tady ve vesnici." řekl Sasori. ,,Dobře jdeme." řekl Deidara. ,,Gaaro já už jdu." řekl si vduchu Kankurou.


Obito Uchiha

1. října 2008 v 19:29 | campas97 |  *Obito Uchiha*
Obito

Stejně jako Rin byl i Obito Kakashiho spolubojovníkem ve válce proti zemi Kamene. Jeho povaha je velice podobná té Narutově a stejně jako Sasuke je Narutův rival, Kakashi byl rivalem Obita. Jeho snem bylo stát se velkým ninjou, stejně jako zbytek jeho klanu. Když se mu v poslední chvíli konečně podařilo probudit sharingan, spadl na něj kus stěny a způsobil mu smrtelné zranění. Obito pak požádal Rin, aby transplantovala jeho oko do Kakashiho očnice. To udělal jen proto že Kakashi se měl stát ten den Jouninem a Obito neměl jiný dárek než Sharingan.
Jen tak pro zajímavost: Rin o pár let později zemřela při jedné misi.


♥Naruto a Sakura♥

1. října 2008 v 14:29 | naruto-sasuke-sakura.blog.cz |  Společné obrázky z Naruta

Byl jsi tu?

1. října 2008 v 13:44 | campas97 |  Ankety
Pište prosím do komentářů jestli jste tu prvně a taky posledně. Nebo sem budete chodit třeba kvůli povídkám.

Líbí se vám mé povídky?

1. října 2008 v 13:42 | campas97 |  Ankety
Líbí se vám mé povídky?

Hlásím!!! Na blogu www.sakurachan17.blog.cz jsou velmi dobré povídky.

Líbí se vám můj blog?

1. října 2008 v 13:37 | campas97 |  Ankety
Jestli si myslíte o mém blogu něco jiného než je v anketě tak to napište do komentářů.

Máte rádi Naruta?

1. října 2008 v 13:36 | campas97 |  Ankety
Máte ho rádi? Myslím tím seriál.