Jsem ve čtvrtém kole SonB. Hlasujte pls pro Naruto Uzumaki tady. Dík
Ahoj jsem ve finále NB. Potřebuju hlas tady. Hlasujte pro Campas97.
Na mém blogu je pokus o rekord. Prosím napište mi každý alespon´ pět komentářů. Přesný odkaz je tady. Dík každému kdo napíše.
Chceš mít návštěvnost až 88 747 on-line klikni zde.

Zvučná čtyřka

19. července 2008 v 22:47 | campas97 |  *Zvučná čtyřka*
Zvučná čtyřka (dočasně pětka) byla skupina nejsilnějších ninjů ze Skyté Zvučné vesnice.Patřili sem Sakon a Ukon ( dvojčata v jednom těle ) , Tayuya, Kidoumaru a Jiroubou.Dočasně také Kimimaro, člen Kaguya klanu.Tyto ninji si vybral sám Orochimaru a dělají speciálně pro něj.
Všichni členové mají od Orochimara Prokletou pečeť, která po aktivaci znásobí jejich sílu a chakru, takže jsou velice silní.Někteří tito členové se sem dostali podle genetických rysů, například Kimimaro díky své Kekkei genkai, díky níž na něj nemohl nikdo zaútočit a Sakon s Ukonem díky možnosti sloučit se v jedno tělo.U Kidoumara možná hrálo roli šest rukou.Tayuya byla asi přijata, protože i když je jí teprve 14, je velice inteligentní, silná a umí pracovat se zvukem.U Jirouboua asi zapracovala fyzická síla.
Byla to velice silná skupina, ale ne zase tak zkušená jako Akatsuki, s těmi by se nemohli vůbec měřit ani se svou prokletou pečetí.Dokázal to i souboj, kdy bojovali se Shinobi ze Skryté Lisové (Jiroubou vs Chouji, Kidoumaru vs Neji, Tayuya vs Shikamaru, Sakon a Ukon vs Kiba a Kimimaro vs Lee ).Ti by je sice bez pomoci písečného týmu nikdy neporazili, ale přece jen to dokazuje, že Zvučná čtyřka zas tak silná nebyla.
http://kingkakashi.blog.jeuxvideo.com/images/gd/1139573801.jpg
/*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi ZVUČNOU ČTYŘKU?

jo 50.2% (121)
ne 40.2% (97)
Co to je? 9.5% (23)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama