Jsem ve čtvrtém kole SonB. Hlasujte pls pro Naruto Uzumaki tady. Dík
Ahoj jsem ve finále NB. Potřebuju hlas tady. Hlasujte pro Campas97.
Na mém blogu je pokus o rekord. Prosím napište mi každý alespon´ pět komentářů. Přesný odkaz je tady. Dík každému kdo napíše.
Chceš mít návštěvnost až 88 747 on-line klikni zde.

Tsunade

21. července 2008 v 17:24 | campas97 |  *Sannin*
Tsunade, vnučka Prvního Hokage je kunoichi z týmu Tří legendárních Sanninů a Pátá Hokage Konohy.Tsunade je velice silná a platí za nejsilnější kunoichi vůbec.Umí dokonale ovládat svou chakru a je také známa jako ,,krotitel slimáků".
Tsunade je tak silná, že by Orochimara dokázala zabít jediným úderem.Když jí ještě bylo šestnáct, zemřel její mladší bratr Nawaki, který měl velký sen stát se Hokage, stejně jako Naruto a také mu byl podobný.O pár let později jí zase zemřel přítel Dan, s týmž snem.Po tomto zážitku měla Tsunade fóbii z krve, kterou překonala až po tom, co zachránila Naruta před Kabutem.
Tsunade platí za velkou hazardní hráčku, která má ale stále neuvěřitelnou smůlu.Proto se jí také někdy přezdívá ,,legendární lempl" ( Densetsu no Kamo).Když vyhraje nějaké peníze, znamená to, že se něco stane.Například před soubojem s Orochimarem vyhrála obrovské množství peněz.Většina můžů ji označuje za nejsilnější a nejkrásnější ze všech žen.
Tsunade je stejně jako Orochimarovi a Jiraiyovi padesát let, ale pomocí Henge no Jutsu ( přeměna ) si vylepšila vzhled tak, aby vypadala stále na dvacet.Byla učitelkou Sakury.Umí přivolat slimáka Katsuyu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáte na pár Temari a Shikamaru?

Chci aby spolu chodili. 92.8% (256)
Hnus 7.2% (20)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama