Jsem ve čtvrtém kole SonB. Hlasujte pls pro Naruto Uzumaki tady. Dík
Ahoj jsem ve finále NB. Potřebuju hlas tady. Hlasujte pro Campas97.
Na mém blogu je pokus o rekord. Prosím napište mi každý alespon´ pět komentářů. Přesný odkaz je tady. Dík každému kdo napíše.
Chceš mít návštěvnost až 88 747 on-line klikni zde.

Postavy

18. července 2008 v 22:08 | campas97 |  Galactik Football
Tenhle kluk je obdivuhodný útočník a využije-li síly dechu , projeví se jeho schopnost naplno . Falešně ho balí Mei aby se dostala místo něj do útoku . Dech v týmu dostal jako druhý a hodně ho využívá a proto Snow Kids většinou vyhrávají . Je to velký přítel Micro-ice no aspoň ze začátku , ale ten kdo pečlivě sleduje galactik football asi už víte proč . D´jok má hrozně rád football a televizy , no a taky nemůžu zapomenout na Mei kterou šíleně zbožňuje . Taky se dost znepřátelil z kapitánkou týmu Rykers , protože kvůli němu Rykers prohráli . Micro-ice nakonec uznal že udělal hloupost a zase se s D´jokem baví .
Tia
Tia je super útočník která jako první s týmu doslala dech . Dříve se k týmu přidat nemohla i když chtěla protože její rodiče velvislanci se o ní báli . Ale s pomocí Kilie Mystic svého cíle dosáhla a mohla v týmu zůstat . Aarch byl hodně překvapený skoro vyděšený jak uviděl že mu předvedla jak skvěle ovládá dech . V souboji s Rykers toho moc neukázala protože když použila dech vždycky ji srazili k zemi . Ale jinak je to super hráčka a má taky velkou slabost pro Rocketa .
Mei
Mei je moc pěkná holka kterou věčně nabaluje Micro-ice ale ta je spíš na D´joka , Mei se s ním baví jenom kvůli toho že jí to řekla její matka ,, krása je silná zbraň ,a zvlášť proti chlapcům ,, no Mei to vlastně dělá hlavně proto aby se dostala do pozice útočníka , sice jí to nikdy nevyšlo a dostala se do obrany , ale tam je taky hrozně dobrá . Jinak D´jok o ní mluvil že je hrozně povrchní a taky je to pravda , ikdyž se v zápasu proti Red Tygers hodně předvedla nikdo si jí nevšímal a to jí dost naštvalo .
Micro-ice
Micro je skvělí optimista a dobrý kamarád , velice zbožňuje Mei která ho akorát ignoruje . Jeho matka pracuje v Akillianské restauraci a hodně ho tam povzbuzuje . Když hráli proti pirátům tak Micro-ice dostal dech a to taky rozhodlo že vyhráli 6-0 . Micro-ice tím ale naštval D´joka , konečně má D´Jok konkurenci a Micro-ice se Mei doopravdy zalíbil .
Ahito
Ahito je brankář který věčně jenom spí . Dech v týmu dostal jako čtvrtý , umí ho ovládat dokonale což je pro brankáře nezbytností . Ahito občas chytne míč i ve spánku a nebo jak ho chytne na místě usne . No ale má v týmu hodně přátel a bratra Thrana který ho věčně komanduje a popichuje ho . Když hráli Snow kids vs. Rykers nepomohlo ani když se Ahito na chvíli vzbudil no , kdyby tehda měl už dech určitě by vyhráli .
Rocket
Je to kapitán týmu SNOW KIDS a synovec Arche, s kterým mluvil jen 1x v životě ale potom co se dostal do týmu se to změnilo. Taky je to nejlepší přítel a miláček Tyi, s kterou se seznámil, když jí zachránil život při její havárii s letadlem...Miluje fotbal a vše co se kolem fotbalu točí. V týmu je jako nahrávač, což umí dost dobře...a ze začátku měl problémy se dostat do týmu kvůli jeho tátovi, který s tím nesouhlasil ale jako vždy si Rocket dokázal prosadit svojí a dostal se tam :)...Jeho číslo dresu je 5 a dech získal jako pátý :)
Thran
Takže toto je bráška Ahita. Je to mega nejlepší obránce v celé galaxii. Hraje pc hry s profesorem Clambem a dobře si s ním rozumí. Je dobrý kamarád s D´Jokem a Micro-Icem. Je spíš po jeho matce. Je opakem svého bratra, jo chytrý a hodně při zápase uvažuje. Dech užívá zatím nejlépe z celého týmu :)
Mark
Jednou,když Rocket a Tia jdou jentak po Genesis stadionu a Tia začne natáčet na kameru nevšimne si,že stojí na uplném konci střechy a najednou Tia padá dolů.V tu chvíli se ale naštěstí chytila větve,která rostla ze stromu na střeše.Rocket neví jak jí jinak pomoci něž použít dech.Když se to ovšem dozví Brim Simbra a Aarch(ted se omlouvám nejsem si na 100% jistá kdo to rozhodne protože je to v angličtině) ale Rocket musí opustit tým.A je tu další chybjející hráč.D´jok ovšem ví na koho se obrátit.Mark (myslím že je to kamarád kluků z Akilianu,nebo jenom D´joka .. ) nastou pí na místo D´joka a D´jok se stává kapitánem.Mark je dobrým hráčem a celkem brzo je na něm viditelný dech ovšem ne moc ale časem se určitě zlepší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ADMIN ADMIN | E-mail | Web | 12. října 2008 v 10:38 | Reagovat

Pardon že je to takhle přeházený. Bohužel jinak to nešlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama