Jsem ve čtvrtém kole SonB. Hlasujte pls pro Naruto Uzumaki tady. Dík
Ahoj jsem ve finále NB. Potřebuju hlas tady. Hlasujte pro Campas97.
Na mém blogu je pokus o rekord. Prosím napište mi každý alespon´ pět komentářů. Přesný odkaz je tady. Dík každému kdo napíše.
Chceš mít návštěvnost až 88 747 on-line klikni zde.

Misumi Tsurugi

21. července 2008 v 13:49 | campas97 |  *Zvučná vesnice*
Misumi Tsurugi

Misumi Tsurugi (剣ミスミ, Tsurugi Misumi) působil jako genin z Listové vesnice. Účastnil se Chuuninské zkoušky spolu s Akadou Yoroiem a Yakushi Kabutem. Misumi má chirurgicky upravené tělo tak, aby ho mohl libovolně deformovat (podobně jako Orochimaru). Tuto schopnost využívá také v boji, když obklopí svého protivníka, omotá se kolem něj, a pak ho uškrtí jako had. Během předběžného souboje Chuuninské zkoušky se Misumi utkal v boji s Kankuto.Kankuro bojoval s jednou ze svých loutek, která se omotala kolem Misumiho těla a v podstatě ho rozdrtila. Mnoho lidí se domnívalo, že Misumi během tohto souboje zemřel.
Další Misumiho vystoupení bylo v "Sea Country filler arc" společně s Yoroiem Akadou. Působil tu jako asistent a osobní strážce Orochimara vědce Amachiho. Během mnoha událostí byl Misumi uvěznen v laboratoři, když se zhroutila.Ino Yamanaka na něj tehdy použila své jutsu "Výměny mysli" (Shinranshin no Jutsu, 心乱身の術). Jméno Tsurugi znamená "meč". Spolu s Akadouem ("brnění") a Kabutem ("přilba") tvoří trio brnění-přilba-meč.

Základní informace

Věk: 23
Hodnost: Genin (skutečná hodnost neznámá)
Narozen: 30. listopadu
Výška: 174,7 cm
Váha: 61,4 kg
Krevní skupina: A

Článek z konohy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte radši Tenten nebo Tenten Shippuuden?

Shippuuden 66.7% (174)
Normální 24.5% (64)
Nemám rád ani jednu. 8.8% (23)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama