Jsem ve čtvrtém kole SonB. Hlasujte pls pro Naruto Uzumaki tady. Dík
Ahoj jsem ve finále NB. Potřebuju hlas tady. Hlasujte pro Campas97.
Na mém blogu je pokus o rekord. Prosím napište mi každý alespon´ pět komentářů. Přesný odkaz je tady. Dík každému kdo napíše.
Chceš mít návštěvnost až 88 747 on-line klikni zde.

Kakashi

19. července 2008 v 23:50 | campas97 |  *Kakashi Hatake*
Kakashi
Sensei týmu 7 , věčně zahalen tajemstvím a maskou , tak by se asi dala stručně popsat jeho osoba .
Kakashi je synem geniálního ninji Hatake Sakumiho známého jako Bílý tesák , který se svými schopnosti a slávou dříve vyrovnal i třem legendárním sanninům . O svém otci se však Kakashi nikdy nezmínil potom , co byl jeho otec zostuzen a spáchal sebevraždu .
Stalo se to při jedné z misí , kdy si byl Sakumi nucen vybrat mezi úspěšným splněním mise a životy jeho společníků , kterým se rozhodl zachránit život a odstoupil z mise , což je podle pravidel vesnice nemožné . Tato nesplněná mise znamenala pro vesnici ztrátu , ze které byl obviněn Sakumi svými společníky . Potom Sakumi spáchal sebevraždu a Kakashi se stal ninjou , který lpí na pravidlech a nařízeních .
Než se Kakashi dostal k sharinganu , byl už tak geniální ninja s vynikajícími smysly . Avšak po otcově smrti se z něj stal téměř nesnesitelný a arogantní necita . To prolomila až jeho první jouninská mise , kde se svým senseiem a týmem ( Obito - sharingan + Rin lékařský ninja ) měli ve třetí válce misi . Na začátku se oddělil od skupiny a ta měla dokončit misi . Avšak Kakashi , Obito a Rin byli napadeni a Rin unesena . Poté se Obito vydal zachránit Rin sám , protože Kakashimu záleželo jen na dokončení mise . Ten si to nakonec rozmyslel a ve chvíli , kdy byl Obito napaden se objevil a zachránil jej . Avšak to nebyl konec. Když Rin vysvobodili , postavili se nepřátelským ninjům , kteří vyvolali obří explozi , při které Obito zachránil Kakashimu život a sám byl zavalen , a kde zamřel . Krátce před tím se z Obita a Kakashiho stali přátelé a Obito v poslední minutě svého života daroval Kakashimu své oko se sharinganem jako dárek k jouninskému povýšení .
Obito má své jméno vytesáno na monumentu pro ninji, kteří padli v boji. Protože Kakashi navštěvuje pamatník každý den, přicházi pozdě na schůzky, a taky proto, že Obito vždy přicházel pozdě a vymýšlel si přihlouplé historiky.
Kakashi dokončil ninjovskou akademii v pěti letech , chuninem se stal v deseti a jouninem ve třinácti . Je známý jako kopírovací ninja, a proslýchá se , že sharinganem zkopíroval už 1000 technik .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Naruta?

Miluju ho 80.3% (216)
ano 9.7% (26)
Když mám čas tak se na něj kouknu 5.6% (15)
ne 1.9% (5)
Je to kravina 2.6% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama