Jsem ve čtvrtém kole SonB. Hlasujte pls pro Naruto Uzumaki tady. Dík
Ahoj jsem ve finále NB. Potřebuju hlas tady. Hlasujte pro Campas97.
Na mém blogu je pokus o rekord. Prosím napište mi každý alespon´ pět komentářů. Přesný odkaz je tady. Dík každému kdo napíše.
Chceš mít návštěvnost až 88 747 on-line klikni zde.

Hidan

18. července 2008 v 13:28 | campas97 |  *Akatsuki*
Hidan
Hidan je člen Akatsuki z neznámé vesnice. Nejvíc se podobá říční, deštné a mlžné (tvarem čárek). Je v týmu s Kakuzem. Není s ním ale moc rád, věčně se hádají hlavně kvuli tomu že Hidanovi všechno trvá dlouho díky jeho rituálům a Kakuzu zase bojuje jen kvuli peňezům. Také jako jediný nerespektuje vůdce Akatsuki. Je dost sprostý (podle mně i víc než Tayuya)
Hidan uctívá náboženství Jashina - boha smrti. V boji používá kosu se třemi čepelemi. s ní musí zasáhnout soupeře a začne tak rituál, všechno co se stane Hidanovi se stane i soupeři. Hidan může tak klidně i zabít své soupeře (jak se mu povedlo s Asumou), protože sám je, dalo by se říct, nesmrtelný. Může klidně přít o hlavu, být probodnut do srdce a stále žije dál. Také kvuli své nesmrtelnosti je v týmu zrovna s Kakuzem, Kakuzu všechny ostatní společníky zabil v záhvatu vzteku.
Právě teď je Hidan neschopný boje, Shikamaru ho nechal vybouchnout, takže se rozletěl na několik částí, a zasypal ho v hluboké jámě v lese klanu Nara.
Hidan nosí prsten se znamek Tři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?

CLICK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama