Jsem ve čtvrtém kole SonB. Hlasujte pls pro Naruto Uzumaki tady. Dík
Ahoj jsem ve finále NB. Potřebuju hlas tady. Hlasujte pro Campas97.
Na mém blogu je pokus o rekord. Prosím napište mi každý alespon´ pět komentářů. Přesný odkaz je tady. Dík každému kdo napíše.
Chceš mít návštěvnost až 88 747 on-line klikni zde.

Červenec 2008

Gai obrázky. 1

21. července 2008 v 22:39 | campas97 |  *Gai*
naruto_gai0000
naruto_gai0001
naruto_gai0005

Gai

21. července 2008 v 22:36 | campas97 |  *Gai*
Gai
Maito Gai - je Jounin ze Skryté Listové vesnice, má extra husté obočí, mimořádně neobvyklou osobnost a velmi lesklý sestřih vlasů. Při úsměvu se mu třpytí zuby. Sám sebe prohlásil za rivala Hatake Kakashiho. Vede tým, ve kterém je Rock Lee, Neji a Ten-ten. Svým týmem je nejčastěji oslovován jako Gai-sensei. Ze svého týmu má ale nejraději Leeho. Vede Leeho k tomu, že i když jsou jeho schopnosti horší než ostatních ninjů, tak se pomocí tvrdé práce může vypracovat na skvělého ninju (génius tvrdé práce).
Gai prohlašuje, že má rekord 50 výher a 49 proher s Kakashim. Není ale jasné jaké druhy soutěží jsou v tomto čísle zahrnuty (zdá se, že doslova každý druh soutěže je hra, včetně 100m běhu , sumo zápasu, jedení ramenu a dokonce i kámen, nůžky papír. Gai věří tomu, že "tvrdá práce bez víry v sám sebe je bezcenná". Ačkoli hodně používá hlášky jako "mládí", "síla" a "exploze", tak už začíná zjišťovat, že jeho síla mládí pomalu klesá.
Zdá se, že je také znepřátelen s členem organizace Akatsuki, jehož jméno je Hoshigaki Kisame. Oba se poprvé potkali kousek od Listové, když byl Hatake Kakashi v iluzi Uchihi Itachiho a Gai ho z této iluze zachránil.
Maito Gai se narodil 1. ledna a na začátku seriálu mu je 26 let. Má černé oči a černé vlasy (extra lesklé). Měří 184 cm a váží 76 kg. Je Jouninem v Listové vesnici.
Já osobně si myslím že je Gai i Gai Shippuuden jsou good postavy.

Deidara obrázky. 1

21. července 2008 v 22:26 | campas97 |  *Akatsuki*

Baki

21. července 2008 v 22:15 | campas97 |  *Baki*
Baki
je jounin z Písečné vesnice a je to mistr Gaary , Kankuroua a Temari. Když se bavil s Kabutem o plánovaném útoku na Listovou vesnici, nabídl se, že na znak důvěry zneškodní odposlouchávače jejich rozhovoru. I když tím odposlouchávačem byl Genkkou Hayate, který by ho dokázal porazit, Bakiho neodvratné "Větrné ostří" ( Kaze no Yaiba) ho překvapilo a zabilo ho.
Baki vedl Písečné shinobi a shinobi Zvuku v boji proti Listové a má nevyřízené účty s Genmou Shiranumiem , který byl nejlepším přítelem Hayateho. Vypadá to, že Baki má celkem v oblibě Kankuroua, protože když ho Sasori v boji zranil, byl velmi znepokojený a obával se o jeho stav.

Osobní data

Věk: 30, v druhé části 33
Narozen: 4. července
Výška: 188,2 cm
Váha: 80 kg
Krevní skupina: A

Jiraiya

21. července 2008 v 22:08 | campas97 |  *Sannin*
Jiraiya
Jiraiya je bývalý student Třetího Hokageho (Sandaime Hokage). On, Orochimaru a Tsunade jsou známí jako Densetsu no Sannin - 伝説の三忍 - Legendární Sanninové. Jiraiya sám je známý jako Gama Sennin 蝦蟇仙人 - Žabí (ropuší) poustevník. Jako Jounin byl učitelem Čtvrtého Hokageho (Yondaime Hokage). Z neznámého důvodu opustil Skrytou Listovou vesnici a stal se spisovatelem. Jeho díla jsou určena pro dospělé a tím nejúspěšněšním je Icha-Icha Paradaisu - イチャイチャパラダイス - Flirtovací ráj (nebo také drsněji Ráj muchlováni). Toto dílo bylo dokonce zfilmováno. Největším fanouškem těchto románů je Hatake Kakashi, který si je čte téměř neustále. Nyní se zabývá sledováním dezertéra Orochimaru a zločinecké organizace Akatsuki.
Jiraiya sám sebe považuje za super-zvrhlíka, což dospělo až k tomu, že vymyslel Touton Jutsu (technika neviditelného úniku) nebo také Nozokimi no Jutsu (Technika šmírování). Díky tomu ho nikdy nechytnou při "sběru dat" (čti šmírování v dámských sprchách) pro svoje romány. Svoji zvrhlost nijak neskrývá a je na to vlastně hrdý, ale nemá rád, když mu Naruto na veřejnosti říká Ero-sennin - エロ仙人 - zvrhlý poustevník. Když byl ještě mladý, tak byl při šmírování jednou přistižen, a to samotnou Tsunade, o které si myslí, je ze všech nejhezčí. Za to šmírování ho Tsunade zmlátila jako psa, zlomila mu obě ruce, šest žeber a poškodila skoro každý orgán v těle. Toto byl jeden ze dvou případů, kdy byl Jiraiya na hranici smrti.

Orochimaru

21. července 2008 v 21:52 | campas97 |  *Sannin*
Orochimaru
Orochimaru je zvrácený a nemilosrdný muž, manipulátor, jehož hlavní touha je stát se "dokonalou bytostí". Chce proto získat nesmrtelnost a naučit se úplně všechna jutsu na světě. I když je prakticky jen Jounin (to byla poslední pozice, kterou získal v Listové předtím, než dezertoval), tak jeho schopnosti jsou zřejmě mnohem lepší než má průměrný Jounin. Má dokonce takovou sílu, že dokáže sám porazit menší zemi. Orochimaru má schopnost získávat na svou stranu jinak zoufalé nebo zákon porušující lidi. Prací pro Orochimaru zaplňují prázdnotu ve svém životě. Některé své služebníky zakleje prokletou pečetí, která ovládá jejich tělo a dává jim sílu. Takto jim ale sebere možnost svobodné vůle. Orochimaru si libuje v konfliktech a neklidu.
Orochimarovou specialitou jsou zakázané techniky, které se provádějí za pomocí cizích duší. Jeho vlastní zakázanou technikou, kterou vymyslel, je, že se může vyhnout smrti. Svou mysl přesune do jiného těla, které mu slouží jako další dočasná schránka. Tuto techniku může provést jen jednou za určitý časový interval. Orochimaru je také velmi nadaný pro techniky týkající se hadů (z toho plyne i jeho jméno, více dále). Umí přivolat hady různých velikostí a moci, například hadí boss Manda, který se silou vyrovná Gamabuntovi, kterého přivolává Jiraiya a Katsuyu , kterou přivolává Tsunade. Jeho vzhled hraničí se vzhledem nestvůry, má velmi bledou kůži, úzké oči a prodlužovací hadí jazyk (tento jazyk je vlastně trvalé Jutsu, které umožní uživateli prodloužit tuto část těla do nekonečné délky). Jazyk používá jako zbraň. Orochimaru má jedinečnou schopnost ztrácet nebo opravovat svou kůži tak snadno, jako ostatní mění své oblečení. Dokonce i Morino Ibiki, člověk, který prošel mnoha mučeními, a expert na výslechy, připustil, že když ho viděl poprvé, tak byl velmi vystrašený a byl přesvědčený, že to, co stálo před ním, nebyl muž, ale něco jiného, co si pouze obléklo lidskou kůži.
Orochimaru byl původně studentem u Sarutobiho (Sandaime Hokage - Třetí Hokage) jako člen tříčlenného týmu (později Legendární Sanninové), ve kterém byl ještě Jiraiya a Tsunade. Byl považován za nejnadanějšího z těch tří. Sarutobi do něj vkádal velké naděje a často nadával nemotornému Jiraiyovi a dával mu Orochimaru za příklad. Sarutobi chtěl, aby byl Orochimaru jeho nástupcem. Orochimarovy cíle sice obsahovaly získání titulu Hokage, ale jeho názory a chování se lišilo od toho, co se od Hokageho čeká. Pro Orochimaru byl titul Hokage jen cesta k postupnému splnění jeho cíle, získat co nejvíce moci.
Sarutobi doufal, že ukáže svému studentovi chybu v jeho snech, ale postupem času vycházelo najevo, že Orochimaru je ztracený případ. Vyvrcholilo to tím, že Orochimaru unesl ninji z vlastní vesnice a použil je jako lidská pokusná morčata. Zkoušel na nich svoje techniky, které by mu poskytly nesmrtelnost. Jak již bylo řečeno, chtěl se naučit všechny techniky na světě, což zabere více času než je délka lidského života. Když bylo mizení ninjů nakonec stopováno, tak Sarutobi věděl, že by měl Orochimaru zabít, ale nebyl schopen zabít svého studenta, do kterého vkládal takové naděje. Ale současně si uvědomil, že Orochimaru je zvrácený muž, který není schopen plnit roli Hokageho, a tak když odstupoval z funkce, tak si vybral jednoho ze studentů, které učil Jiraiya. Zvolil Čtvrtého Hokageho, jeho jméno není známo. Není to známo, ale Čtvrtý Hokage by byl v bitvě na úrovni Orochimaru.
Není známo, kolik experimentů Orochimaru v Listové provedl, ale několik informací existuje. Vymyslel prokletou pečeť, kterou nejprve vyzkoušel na Anko. Dále vpravil geny Shodaime do šedesáti dětí v naději, že budou moci používat Shodaimeho ovládací schopnosti Mokuton a Biju, 59 dětí bylo zabito, ale jeden, Yamato, přežil.

Tsunade

21. července 2008 v 17:24 | campas97 |  *Sannin*
Tsunade, vnučka Prvního Hokage je kunoichi z týmu Tří legendárních Sanninů a Pátá Hokage Konohy.Tsunade je velice silná a platí za nejsilnější kunoichi vůbec.Umí dokonale ovládat svou chakru a je také známa jako ,,krotitel slimáků".
Tsunade je tak silná, že by Orochimara dokázala zabít jediným úderem.Když jí ještě bylo šestnáct, zemřel její mladší bratr Nawaki, který měl velký sen stát se Hokage, stejně jako Naruto a také mu byl podobný.O pár let později jí zase zemřel přítel Dan, s týmž snem.Po tomto zážitku měla Tsunade fóbii z krve, kterou překonala až po tom, co zachránila Naruta před Kabutem.
Tsunade platí za velkou hazardní hráčku, která má ale stále neuvěřitelnou smůlu.Proto se jí také někdy přezdívá ,,legendární lempl" ( Densetsu no Kamo).Když vyhraje nějaké peníze, znamená to, že se něco stane.Například před soubojem s Orochimarem vyhrála obrovské množství peněz.Většina můžů ji označuje za nejsilnější a nejkrásnější ze všech žen.
Tsunade je stejně jako Orochimarovi a Jiraiyovi padesát let, ale pomocí Henge no Jutsu ( přeměna ) si vylepšila vzhled tak, aby vypadala stále na dvacet.Byla učitelkou Sakury.Umí přivolat slimáka Katsuyu.

Sannin

21. července 2008 v 16:27 | campas97 |  *Sannin*
Sannin
Sanninové dokáží vyvolat zvířata.
Mezi Sanniny patří
Jiraiya - ropucha Gambunta
Tsunade - slimák Katsuyu
Orochimaru - had Mandu
http://images.kaneva.com/filestore/393721/1613671/the%20new%20sannin_xl.jpg
http://img126.imageshack.us/img126/2600/341712333580083318392pavj6.jpg

Chouji Akimichi

21. července 2008 v 16:09 | campas97 |  *Chouji Akimichi*
Chouji
Choujiho oblíbené jídlo je korejské barbeque, brambůrky a sladkosti. Jeho neoblíbené jídlo je cokoliv nejedlého.
Oblíbené hobby je nákup brambůrek a oblíbená hláška je "Maso". Chouji je jeden z mála Geninů v Listové, kdo neviděl Naruta využít síly Kyuubiho. Všichni v jeho týmu mají stejné náušnice, stejné jako mají jejich rodiče v týmu Ino-shika-chou.
Chouji se narodil 1. května a na začátku seriálu mu je 12 let. Má černé oči a hnědé vlasy (v manze blond). Měří 156,3 cm a váží 69,3 kg. Zatím je Genin v Listové.

Ino Yamanaka

21. července 2008 v 14:58 | campas97 |  *Ino Yamanaka*
Ino
Yamanaka Ino je Genin ze Skryté Listové vesnice (Konoha). Mise plní v týmu 10, ve kterém je ještě [[Nara Shikamaru]] a [[Akimichi Chouji]]. Tento tým vede [[Sarutobi Asuma]]. Tento tým tvoří druhou generaci týmu, ve kterém byli jejich rodiče, zkráceně se tým jmenuje Trio Ino-Shika-Chou. Ze začátku se zdálo, že Ino nemá Choujiho ani Shikamaru ráda kvůli tomu, že Shikamaru je nudný a neoblíbený a Chouji je tlustý. Ve skutečnosti je ale na ně velmi vázaná. Ino je dcerou Yamanaky Inoichi. Rodina Yamanaka má v Listové malé květinářství, Ino je proto velmi nadaná v aranžování květin (Ikebana). Její rivalkou (ale v rámci možností kamarádkou) je [[Haruno Sakura]].
Ino byla první kamarádkou, kterou měla [[Haruno Sakura]]. Pomohla jí vytvořit si vlastní identitu a sebevědomí. Když byly ještě dětmi, tak Sakuře dala jako dárek stuhu, aby nemusela shovávat své čelo, kvůli kterému se z ní ostatní dělali srandu. O té doby byly kamarádky. Sakura se pak stala víc samostatnou. Začal se jí líbit [[Uchiha Sasuke]] (nejpopulárnější kluk z akademie), kterého tajně milovala i Ino. Když to Sakura zjistila, tak jejich přátelství skončilo. Staly se z nich rivalky, které soupeří o Sasukeho pozornost.
Ještě pár zajímavostí. "Ino", "Shika" a "Chou" jsou tři karty v hazardní hře Hanafuda, které jsou potřeba k vysoce ceněnému triku "Inoshikachou". Inino oblíbené jídlo jsou malá rajčata a pudink. Mezi její koníčky patří nakupování a oblíbená hláška je 花言葉の数々 - Hanakotoba no kazukazu - mnoho slov (významů) květin. Ino je také nejvyšší ze všech holek z Narutovy bývalé třídy. Její narozeniny jsou den po Shikamarových narozeninách. Všichni v jejím týmu (Shikamaru, Chouji, Ino) mají stejné náušnice, stejně jako měli jejich rodiče v týmu Ino-shika-chou.
Ino je tedy zatím Genin z Listové, narodila se 23. září, na začátku seriálu jí je 12 let. Má modré oči a blonďaté vlasy. Měří 151,2 cm a váží 38,5 kg.

Kabuto Yakushi

21. července 2008 v 14:01 | campas97 |  *Zvučná vesnice*
Kabuto
Kabuto byl vychován Jouninem, který byl členem Lékařské týmu v Listové. Tento Jounin ho nalezl během bitvy Kikyou Pass, když byl Kabuto ještě dítě. Později Kabuta naverboval Orochimaru a udělal z něj svou pravou ruku. Ale jak to vypadá, tak přesto i před Orochimarem něco skrývá. Projevilo se to, když se snažil zabít Sasukeho, který se zotavoval z předboje při Chuuninské zkoušce. Kabutovi v tom však, těsně než stihl Sasukemu podříznout krk, zabránil Hatake Kakashi.
Jeho hlavním úkolem bylo sledovat talentované ninji, hlavně se zajímal, jak si vede Uchiha Sasuke, protože ten byl důležitý pro další fázi Orochimarova plánu. Nějaký čas pobýval v Listové s Akadem Yoroi a Tsurugim Misumi, aby mohl sbírat informace. Tyto informace ukládal do karet, které s sebou vždy nosil.
Sedmkrát propadl u Chuuninské zkoušky (během 4 let), skrýval své skutečné schopnosti. Ačkoli Kabuto v Listové vystupoval jako Genin, přesto byl schopen postavit se jako rovnocenný soupeř geniálního ninji Hatake Kakashiho. Když bojoval s Tsunade, prohlásila, že jeho pochopení technik a ráznost je vyšší než, když byla sama mladá.
Kabutova povaha a tendence dělat dobré skutky (pomohl Hinatě během Chuuniské zkoušky) z něj činí asi nejzáhadnější postavu v seriálu.
Kabuto se narodil 29. února. Na začátku seriálu mu bylo 20 let. Je 176,2 cm vysoký a váží 65 kg. Momentálně je hledaným ninjou (Nukenin), jeho poslední známá hodnost byla Genin.

Kabuto (dříve)

Nedalo by se říct že byl členem Akatsuki ale byl najmutý jako špech který měl informovat Akatsuki o Orochimarových plánech Kabuto vše říkal Sasorimu. Jelikož Sasori na Kabuta udělal jutsu aby ho nezradil ale Orochimaru to prokoukl a Kabuta toho jutsu zbavyl a tak posledních pár let pokaždé kdy se měl sejít se Sasorim a říct mu co po něm Sasori chtěl vědět tak mu říkal nepravdíve věci Sasori na to nikdy nepřišel. Tím pádem Kabuto přešel do organizace, kterou řídí Orochimaru. A zárověn manipuloval s Akatsuki.
Misumi Tsurugi

21. července 2008 v 13:49 | campas97 |  *Zvučná vesnice*
Misumi Tsurugi

Misumi Tsurugi (剣ミスミ, Tsurugi Misumi) působil jako genin z Listové vesnice. Účastnil se Chuuninské zkoušky spolu s Akadou Yoroiem a Yakushi Kabutem. Misumi má chirurgicky upravené tělo tak, aby ho mohl libovolně deformovat (podobně jako Orochimaru). Tuto schopnost využívá také v boji, když obklopí svého protivníka, omotá se kolem něj, a pak ho uškrtí jako had. Během předběžného souboje Chuuninské zkoušky se Misumi utkal v boji s Kankuto.Kankuro bojoval s jednou ze svých loutek, která se omotala kolem Misumiho těla a v podstatě ho rozdrtila. Mnoho lidí se domnívalo, že Misumi během tohto souboje zemřel.
Další Misumiho vystoupení bylo v "Sea Country filler arc" společně s Yoroiem Akadou. Působil tu jako asistent a osobní strážce Orochimara vědce Amachiho. Během mnoha událostí byl Misumi uvěznen v laboratoři, když se zhroutila.Ino Yamanaka na něj tehdy použila své jutsu "Výměny mysli" (Shinranshin no Jutsu, 心乱身の術). Jméno Tsurugi znamená "meč". Spolu s Akadouem ("brnění") a Kabutem ("přilba") tvoří trio brnění-přilba-meč.

Základní informace

Věk: 23
Hodnost: Genin (skutečná hodnost neznámá)
Narozen: 30. listopadu
Výška: 174,7 cm
Váha: 61,4 kg
Krevní skupina: A

Článek z konohy.

Akadou Yoroi

21. července 2008 v 13:42 | campas97 |  *Zvučná vesnice*
Akadou
Akadou Yoroi patří do tříčlenného týmu z Otogakure(zvučne vesnice), který vystupuje jako tým z Konohagakure(listové vesnice). V tomto týmu je společně s Yakushim Kabutem a Tsurugi Misumim. Má schopnost absorbovat protivníkovu chakru tím, že uzavře jeho psychické kontakty. Tuto techniku použil proti Sasukemu v třetím kole Chuuninské skoušky, a tomu pak dělalo velké problémy udržet svou prokletou pečeť pod kontrolou.Sasuke pak ale stejně porazil Yoroie,když použil své lví kombo.
Jméno Akadou znamená "rudé brnění" a Yoroi znamená "štít" nebo "pancíř". Tohle pojmenování může být kvůli tomu,že Yoroi patřil do skupiny elitních žoldáků, kteří nosili červené brnění kvůli zastrašení nepřátel.

Základní údaje

Věk: 23
Hodnost: Genin (skutečná hodnost je neznáma)
Výška: 180 cm
Váha: 70 kg
Narozen: 21. února
Krevní skupina: 0

Kin Tsuchi

21. července 2008 v 13:02 | campas97 |  *Zvučná vesnice*
Kin

Kin Tsuchi je ženská ninja (kunoichi) ze Skryté Zvučné Vesnice (Otogakure). Spolu s Abumi Zakem a Dosu Kinutem tvoří tým Zaku-Dosu-Kin. Účastnila se chuuninské zkoušky.
O Kin Tsuchi toho moc známo není. Nesnáší Sakuřinu ješitnost starání se o vlasy. Útočí pomocí jehel, na nichž jsou přivázány rolničky, které při házení cinkají. Díky vzniklému zvuku může provádět genjutsu techniky. Bojovala také spolu se svým týmem proti Sasukemu, Ino, Sakuře, Shikamarovi a pár dalším lidím. Nara Shikamaru ji porazil v předzápase před 2. kolem Chuuninské zkoušky pomocí Kagemane no Jutsu (影真似の術 - Stínová imitace). Nakonec ji zradil Orochimaru a použil ji jako jednu z obětí na přivolání Prvního a Druhého Hokageho.

Narození atd.:
Kin Tsuchi se narodila 6. července, je vysoká 150 centimetrů, váží 39 kilogramů, její krevní skupina je 0. Je jí 14 let. Má černé oči a černé vlasy.
http://pobladores.lycos.es/data/pobladores.com/or/oc/orochimaru_r/channels/aldea_oculta_del_sonido/images/3698421kin.jpg

Článek z konohy.


Zaku Abumi

21. července 2008 v 12:59 | campas97 |  *Zvučná vesnice*
Abumi Zaku je velmi arogantní a pyšný genin ze Skryté Zvučné vesnice. Zaku se narodil jako sirotek, měl proto velmi těžké dětství. Patří do týmu ve kterém jsou Dosu Kinuta a Kin Tsuchi. Tento tým spolu ovšem nějak pevně nedrží, což se projevilo ve chvíli, kdy Kinuta odmítl Zakuovi pomoct, když mu Sasuke chtěl zlomit paže.
Zaku má díky operaci upravené paže, ze kterých vlastně pramení jeho síla. Díky nim dokáže nepříteli odtrhnout část masa přímo z těla nebo dokonce zničit kámen.
Zaku je také velmi tvrdohlavý, nikdy se nechce vzdát, a to ani ve chvíli, kdy mu hrozí vážné zranění nebo i smrt. Nevzdá se tedy nikdy, což mnozí považují spíše za odvahu, ale Zaku to opravdu s tou odvahou přehání.
Zaku je mrtvý zabil ho Orochimaru, aby vyvolal 1. Hokage ( Mohl to být i druhý.)

Dosu Kinuta

21. července 2008 v 11:28 | campas97 |  *Zvučná vesnice*
Dosu
Dosu Kinuta je člen tříčleného týmu Abumi Zaku - Kin Tsuchi - Dosu Kinuta. Je to genin ze Skryté Zvučné Vesnice (Otogakure). Je ze svého týmu fyzicky nejsilnější a nejinteligentnější. Dosu Kinuta také neustále soupeří Abumi Zakem, dokonce mu nebyl ochoten pomoci, když mu Sasuke chtěl zlomit paže.
Dosu má také pomocí operace speciálně upravené paže, které se nazývají "zvukové". Dokáže jimi na krátkou dobu ochromit část nepřítelova těla. Je velmi silný. Dosu zemřel v "boji" proti Gaarovi - chtěl nastoupit proti Sasukemu, a tak se vydal ke Gaarovi, aby ho porazil. Místo boje ho Gaara smetl jednou ohromnou vlnou písku.
Dosu Kinuta byl 156 centimetrů vysoký, vážil 49 kilogramů, jeho krevní skupina je A. Narodil se 12. června. Měl 14 let.

http://f9.img.v4.skyrock.com/f99/bakas-lov-naruto/pics/565320725.jpg

Sakura obrázky. 1

20. července 2008 v 19:34 | campas97 |  *Sakura Haruno*


Naruto obrázky. 3

20. července 2008 v 19:29 | campas97 |  *Naruto Uzumaki*

Naruto obrázky. 2

20. července 2008 v 19:26 | campas97 |  *Naruto Uzumaki*

Tým 10

20. července 2008 v 14:54 | campas97 |  *Týmy*
Chouji
Shikamaru
Ino
Jejich vedoucí je Sarutobi Asuma.